ПРО ЗАВОД

Історія заводу розпочинається з 1964 року. На цей час "Олевський метизний завод" входить до складу Міністерства тракторного і сільскогосподарського машинобудування. Спеціалізація заводу – виробництво культиваторів і гідроарматури.

 

01.10.2011 г. ОМЗ завершує реорганізацію та відновлює роботу у повному обсязі.

26.10.2011 ми закінчили розробку  та ввели в експлуатацію систему якістю продукції заводу отримав  міжнародний сертифікат  ISO 9001:2009.

 До 30.11.2011 ми сподіваємость повернути свої позиції лідера на ринку країн СНГ. 

На заводі проводиться активна реструктуризація, спрямована на вдосконалення адміністративних та виробничих процесів, що надає змогу підвищувати якість продукції та вчасно і в повному обсязі забезпечувати товаром наших клієнтів . Всі РВТ обжимаються на сучасному обладнанні італійського виробництва. Відновлення технологічніх ліній, аналогів яким нема на теріторії СНГ дозволяє нам сьогодні гарантувати нашим дилерам термін поставок продукції    не більш як 20 днів.   Наші унікальні технології холодного видавлювання фітінгів визначають наше беззаперечне лідерство по якості в галузі.

Основна спеціалізація Олевського метизниго заводу – це виробництво наступної продукції:

  • фітингів до рукавів високого тиску,
  • комплектуючих до фітингів (ніпель, гайка, муфта),
  • рукавів високого тиску на замовлення
  • комплекти газові монтажні.

    Сфера застосування: у якості гнучких з’єднувальних трубопроводів в гідросистемах сільськогосподарських машин, будівельних, шляхових, шахтних, комунальних та інших мобільних та стаціонарних машинах для подачі різних робочих рідин під високим тиском.